Marka İletişimi

Markanız ile hedef kitlenizin birebir iletişim kurabileceği yegane yöntem, etkinlik organizasyonlarıdır. Geleneksel yöntemlerle iletişim kurmanızın uzun süreceği ya da yüksek maliyetlere yol açabileceği durumlarda, marka tanınırlığı yaratmak ya da bağlılığı artırmak için etkinlik organizasyonu doğru bir çözüm olarak ön plana çıkmaktadır. Yaratıcı organizasyonlar, eğlence unsurunun motive edici ve sinerji yaratan özellikleri ile desteklendiğinde hedef kitle grubunda ciddi bir orana erişmek mümkün olmaktadır. Tüketicinin, gereksinimi dışında markanızla interaktif bir ilişki kurması, kurumsal imajınızı artırırken, gelecek satışlarınızı artırmaya da destek olacaktır. Colors Event olarak marka iletişim etkinliklerinizde sizi proje ortağımız olarak görüyoruz. Etkinliğin uçtan uca hazırlanması, doğru hedef kitleye ulaşmak için doğru lokasyon planında en uygun ve yaratıcı çözümler sunulmasını hedefliyoruz. Markanız için bir etkinlik planlıyorsanız, doğru bir karar verdiniz. Colors Event olarak tecrübeli ve yaratıcı ekibimizle hizmetinizdeyiz.
 • Connector.

  Sponsorluk Kurguları

  Marka itibarınızın desteklenmesi için doğru etkinliğin seçilmesi ve destek faaliyetler

 • Connector.

  Teknoloji Entegrasyonu

  Hedef kitlenizin özelliklerine göre sanal gerçeklik çözümlerinden mobil uygulama hazırlanmasına kadar farklı dijital çözümler için teknoloji departmanımız hizmetinizde.

 • Connector.

  Etkinlik Senaryosu

  Davetlileriniz için etkinliğinizin unutulmaz olması, hedeflerinize ulaşmanız için en önemli unsur. Rekabetten farklılaşacağınız senaryoları birlikte hazırlayalım.

 • Connector.

  Turizm Destek Faaliyetleri

  TURSAB Belgeli yetkili bir turizm şirketi olduğumuz için tüm etkinliklerinizde ulaştırma ve konaklama hizmetlerini de sağlıyoruz.

Kurumsal Etkinliklerimizden Bazıları:

 • Polisan_Etkinlik
 • Sanko_Etkinlik
 • Migros_Etkinlik
 • Ciragan_Etkinlik

Sizi Aramamızı İster misiniz?

Marka İletişim etkinlikleriniz için bir karar vermeden önce mutlaka görüşelim.

Beni Arayın