Nikah Sonrası Eğlence
After Party

TL0
* Gerekli
TL0
* Gerekli

Nikah Sonrası Eğlence Organizasyonu

Hala kendi düğününüzde çılgınlar gibi eğlenip dağıtacağınıza inanıyorsanız, iyi niyetinizden dolayı sizi tebrik ediyoruz. Uzun bir gelinlik, topuklu ayakkabılar, slim-fit damatlıklar, aile büyüklerinin üzerinize titreyen bakışları, yerine getirmeniz gereken adetlerimiz ve daha niceleri sizi bekliyor. Nikah Sonrası Eğlence, diğer bir deyişle After-Party’nin dünyanın her yerinde trend olmasının altında yatan neden tam olarak bu: “BİRAZ DA BİZ EĞLENELİM!” Colors Event olarak amacımız, bu işi sizin için uçtan uca organize etmek!

Nikah Sonrası Eğlence Mekanları

Nikah sonrası eğlence mekanlarını tek tek gezerek kendinize uygun bir yer bulmak ve o mekanın sizin nikah sonrası eğlence organizasyonunuzun gerçekleşeceği tarihte uygun olmasını sağlamak kolay iş değil, biliyoruz. İşte tam da bu noktada biz devreye giriyoruz. Colors Event olarak, anlaşmalı venue&bar network’umuz arasından size uygun bir mekanı tamamen kapatabilir ya da davetli sayınıza göre belirli bir kısmını kullanmanızı sağlayabiliriz. Anlaşmalı nikah sonrası eğlence mekanlarımız şimdilik sadece İstanbul‘da, fakat yakında ağımızı daha da genişleteceğiz. Avrupa ve Anadolu Yakası Boğaz Hattı’ndan, Beyoğlu-Karaköy ya da Caddebostan-Kadıköy lokasyonlarında farklı ölçeklerde alternatifler sağlayabiliyoruz.

nikah-sonrasi-eglence

Senin arabada yer var mı?

Yok abi, ben alkol alacağım diye araba almadım…  Tanıdık bir diyalog, değil mi? Colors Event, TÜRSAB belgeli, lisanslı bir turizm şirketi olarak, düzenlediği tüm etkinliklerde ulaşım ve konaklama hizmetleri sağlayabiliyor. Davetlilerinizi dilediğiniz yerden, dilediğiniz saatte alıyor ve istediğiniz bir lokasyona geri bırakabiliyoruz. Araçlarımızda da eğlenceli müzik hizmetimiz mevcut fakat güvenliğiniz açısından oturarak gitmeye özen gösterin lütfen:)

After Party Konseptini Belirleyelim

Planladığınız nikah sonrası eğlencenin temasını, mekanı da göz önüne alarak birlikte belirliyoruz. Eğlenceli bir canlı müzik orkestrası ya da DJ, mini bando/dans gösterileri, canlı karaokeler, Sürpriz Mafyası’yla davetlilerinize tatlı sürprizler, Photobooth, 360 derece video çekimi ve daha niceleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Kokteyl & Karşılama

Açık hava kokteylleri için iyi bir başlangıç


Canlı Karaoke

Herkes Şarkı Söylesin!


DJ!

Konseptinize göre farklı DJ alternatifleri

Colors Bando

Brezilya’dan Malatya’ya üflemeliler, davullar.


Colors Dans

Masada oturan kalmasın diyorsanız.


Sürpriz Mafyası

Sonuna kadar izleyin!

İkramlar & Aksesuarlar

Temanıza uygun kıyafet ve aksesuarların temin edilmesi, ikram servislerinin koordinasyonu da düğün after party organizasyonu dahilindeki hizmetlerimizden.

  • dugun_after_party_bardaklar
  • dugun_after_party_hangoverkit
  • dugun_after_party_popcorn_arabasi
  • dugun_after_party_shot_servisi
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder

After-Party işi bizde, siz diğerlerini halledin!

Mail atın!

Nikah Sonrası Eğlence Önemlidir!

Düğününüzü organize ettiniz/ediyorsunuz ve nikah & eğlence bittikten sonra arkadaşlarınız ile birlikte daha rahat bir şekilde eğlenmek için after party düzenliyor olabilirsiniz. Ya da evliliğinizi düğün stresi yaşamadan, nikah sonrası bir kokteyl ya da nikah sonrası bir eğlence düzenleyerek kutlamayı düşünüyor olabilirsiniz. Her iki durum için de Colors Event’in gerek mekan gerekse eğlence organizasyonu çözümlerini, bütçeniz ve ihtiyaçlarınıza göre düzenliyoruz. Nikah sonrası eğlence için görüşeceğiniz mekanlar, dj’ler ya da orkestralar ile direkt olarak görüşmeniz, bu yoğun döneminizde hem zaman kaybına yol açacak, hem de daha yüksek bütçelerin konuşulmasına neden olacaktır. Düğün sonrası düzenleyeceğiniz after party’nin sizin için bir ömür boyu hatırlanacak, güzel bir hatıra olması bizim için çok önemli. Bu nedenle özellikle nikah sonrası eğlencelerde, sizin isteklerinize göre hareket edecek piyasanın en iyi dj ve orkestralarıyla çalışıyoruz. Bizimle görüşmeden karar vermeyin!
Özet
Yazı Adı
Nikah Sonrası After Party Organizasyonu
Açıklama
Nikah Sonrası Eğlencenizde, kişiselleştirilmiş düğün after party konseptlerimizle size özel temalar hazırlayıp, mekan organizasyonundan aksesuarlarının teminine uçtan uca eğlendiriyoruz!
Hazırlayan
Yayınlayan
Colors Event
Logo